ScrollToTop

Plastik na każdą pogodę

Prace załadunkowo-rozładunkowe prowadzone są zarówno latem, jak i zimą. Temperatura ładunku nie pozostaje zaś bez wpływu na ich efektywność. Glina lub sypkie surowce mogą wtedy łatwo przylegać do ścian. Przy zabudowie noszącej ślady użytkowania z czasem pogarsza się nie tylko wyładunek, ale także pogłębia się stopień jej zużycia. Specjalna wkładka mocowana wewnątrz skrzyni ułatwia wysyp i dodatkowo zabezpiecza jej powierzchnię.

 

Wkładka wykonana ze specjalnego tworzywa jest szybka w montażu. Stosuję się ją w zabudowach, przyczepach i naczepach - zarówno stalowych, jak i aluminiowych.

 

Brak konieczności ręcznego czyszczenia skrzyni lub przy pomocy dodatkowego sprzętu takiego jak koparki lub ładowarki zwiększa efektywność transportu i wyładunku. Im większy kąt nachylenia zabudowy przy wyładunku, tym większe niebezpieczeństwo przewrócenia wywrotki. Dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia materiał zsuwa się ze skrzyni przy minimalnym kącie jej podniesienia. Szybki i bezproblemowy wyładunek nabiera szczególnego znaczenia w przypadku transportu takiego surowca jak glina.

 

Chroniąc skrzynie przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją wkładka może wydłużyć okres użytkowania wywrotki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć